آموزش وردپرس
369195622820

۱۳۳ دانش آموز دختر قائمشهر راهی مناطق جنگی غرب کشور شدند

قائم خبر: دانش آموزان دبیرستان های اسوه، شاهد، الزهرا و حضرت فاطمه شهرستان قائم شهر صبح روز شنبه بیست و پنجم مهرماه برای اولین بار و با بدرقه سید محمد رسولی رئیس آموزش و پرورش، سرهنگ ابراهیم یعقوبی فرمانده سپاه و جمعی از کارکنان آموزش و پرورش و سپاه شهرستان قائم شهر از حسینیه عاشقان ثارالله شهرستان قائم شهر در قالب اردوی راهیان نور راهی مناطق عملیاتی غرب کشور شدند.

در حاشیه این مراسم رئیس اداره آموزش و پرورش در رابطه با اهمیت اینگونه اردوها برای دانش آموزان گفت: در راستای انتقال فرهنگ و ارزش های دینی و انقلابی و ارزش شهادت و ایثار و ازخودگذشتگی دومین سال است که اردوی راهیان دانش آموزی به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.

محمد رسولی افزود: این مرحله که اولین مرحله در سال ۹۴-۹۵ است دانش آموزان دختر به مناطق عملیاتی غرب اعزام می شوند تا بتوانند پیام رسان خون شهدای جنگ تحمیلی باشند.

وی درادامه در رابطه با تاثیرات این اردو ها بر جوانان افزود: دانش آموزانی که به مناطق جنگی اعزام می شوند از طریق راویان مطالب را می شنوند و صحنه های جنگ و آثار به جا مانده از دفاع مقدس را می بینند که تاثیری مثبت در اخلاق و رفتار و مسائل دینی دانش آموزان دارد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. التماس دعا داریم ازشون. همچنین دعا میکنیم ایندفعه سالم برگردن ایشالله…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *