آموزش وردپرس
tajlil

تجلیل از رتبه های زیر هزار کنکور در قائمشهر

قائم خبر :رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قائمشهر در حاشیه این مراسم گفت: این دانش آموزان با کسب رتبه قابل توجه ایی در کنکور سراسری افتخار بزرگی را کسب کرده اند و جایگاه قائمشهر را ارتقاء داده اند.

وی ادامه داد: موفقیت آنها در میادین علمی مرهون توکل به ایزد الهی ، تلاش بی وقفه ، محیط امن و آرامش در خانواده و زحمات معلمین دلسوز بوده است که به سرانجام رسیده است.

علی غفوری با بیان اینکه این دانش اموزان با وارد شدن به دانشگاه باید با توکل به خدا از هوای نفس و وسوسه شیطانی دوری کنند ، افزود: چرا که هوای نفس و وسوسه های شیطانی مانع از رشد انسان خواهد شد .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر در ادامه این همایش گفت: همت بلند اولیاء دانش اموزان منجر شد تا امروز شاهد افتخارات دانش اموزان این مرز و بوم باشیم و این اتفاقات به سرانجام نمی رسد مگر انکه در مدارس گام های موثری برداشته شود تا شاهد پیروزی های بیشتر جوانان باشیم.

سید محمد رسولی با بیان اینکه عامل رشد و توسعه دانش آموزان ، معلمین هستند افزود: باید قدر شناس معلمان باشیم و کمک کنیم تا آنها در یک فضای امن و با آرامش به تحصیل دانش اموزان بپردازند .

وی ادامه داد: جامعه باید به فکر معلمش باشد و تا زمانی که معلم با آرامش تدریس نکند این پیروزی ها محقق نخواهد شد.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان قائمشهر با بیان اینکه ما دانش آموزانی می خواهیم که هم تراز جمهوری اسلامی ایران باشد،اضافه کرد: چرا که دانش آمزان سالم و شاداب می توانند معلمانی شاداب را داشته باشند.

img_0812 img_0819 img_0825 img_0827 img_0831 img_0884 img_0920 img_0922 img_0928 img_0929 img_0935 img_0936 img_0967 img_1025

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. کار شاقی کردند که تجلیل میشن؟؟؟؟؟زیرهزار اوردن؟؟؟؟چرا از این استعدادها برای اداره ی بهتر شهر استفاده نمی کنید؟؟؟؟به جای تجلیل وریخت وپاش این مبالغ وصرف کارهای مهمتر شهری کنید این همه رتبه ی تک رقمی در سالهای دور داشتیم واقعا چه تاثیری بر شهرمون داشت؟؟؟؟؟؟/!!!!!!

  2. حداقل بیشتر پیگیری میکردین بعد متوجه میشدین که کسی هم هست که رتبه یک کنکور ارشد وزارت بهداشت رو اورده تو همین کنکور سال ۹۵ .خانم طالبیان رتبه یک ارشد وزارت بهداشت. دانشجوهای که دانشجو رشته های علوم پزشکی هستن ؛میفهمن که چقدر ارزش داره.حالا زیر ۱۰۰۰ اینقدر سرو صدا داشت…………….؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *