آموزش وردپرس
vatani22

۱۶ شهریور چمن استادیوم شهید وطنی قابل بهره برداری است

به گزارش قائم خبر به نقل از خبرگزاری فارس،ابوالفضل خواجه محله  اظهار کرد: در حال حاضر چمن مورد تائید فیفا و فدراسیون فوتبال در قائمشهر است و از روز شنبه دوم شهریور برای نصب وارد استادیوم شهید وطنی می شود.

 وی با اشاره به ظرف مدت کمتر از دو هفته دیگر این استادیوم در اختیار ورزشکاران قائمشهری قرار خواهد گرفت، افزود: در صورت مساعد بودن هوا و نداشتن بارندگی در استان چمن استادیوم شهید وطنی از نیمه دوم شهریور به بهره برداری می رسد.

 خواجه محله کیفیت چمن مصنوعی استادیوم شهید وطنی را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و ابراز داشت: بر اساس کارشناسی صورت گرفته کیفیت چمن مصنوعی شهید وطنی مطلوب تر از چمن ورزشگاه شهید عضدی رشت است.

 مشاور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: ارتفاع چمن شهید عضدی رشت پنج سانتیمتر بوده اما چمن ورزشگاه شهید وطنی شش سانتیمتر است.

 وی در پایان با اشاره به نظارت کامل در این پروژه افزود: به طور حتم بازی دو تیم نساجی و سایپا شمال در فصل جدید رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور جام آزادگان در استادیوم شهید وطنی قائمشهر برگزار می شود.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۲ دیدگاه

  1. خدایا شکرت
    یعنی باز هم میتونیم بریم وطنی و نساجی رو تشویق کنیم؟؟؟

    من که باورم نمیشه…

  2. خدا کنه .ما جوانان جز تشویق نساجی و سایپا شمال تفریع دیگه ای نداشتیم.اگه کمک می خواهید بگید ما میاییم تا زمین سریع تر اماده بشه .وا الله خسته شدیم تو لیگ یک موندیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *