چهارشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۶

مسکن‌وشهرسازی به تعهدات خود برای ساخت بیمارستان رازی قائم‌شهر عمل نکرد

معاون درمان وزارت بهداشت و درمان گفت: در پروژه‌های تحویل داده شده به وزارت مسکن و شهرسازی در مازندران عقب‌ماندگی اجرایی داریم، درحالی‌که قرار بود ساختمان بیمارستان رازی در سال ۹۳ به بهره‎برداری برسد اما اکنون ۴۵ درصد از آن اجرا شده است.

قاسم جان‎بابایی که برای بهره‎برداری از پروژه ۲۰ تخت اورژانس بیمارستان رازی به قائم‌شهر سفر کرده بود در گفت‎وگو با جمعی از خبرنگاران، اظهار کرد: با دعوت آقای رضیان به بیمارستان رازی قائم‌شهر آمدیم تا توسعه بخش اورژانس که با درایت مدیر بیمارستان و علوم پزشکی انجام شد را از نزدیک شاهد باشیم و به بهره‎برداری برسانیم.

وی افزود: ۲۰ تخت اورژانس بیمارستان رازی قائم‎شهر که نیاز این بیمارستان بود و به عنوان یکی از معضلات بیمارستان بشمار می‌رفت، به بهره‎برداری رسید.

معاون درمان وزارت بهداشت و درمان بیان کرد: وزارت بهداشت باید تعهداتی را متقبل شود تا ساختمان نیمه‌کاره بیمارستان رازی هرچه زودتر به پایان برسد که ان‎شاءالله هرچه زودتر این اتفاق صورت خواهد گرفت.

این مسئول تصریح کرد: پروژه‌ها دو دسته هستند، یکی سری از آن‌ها مسکن و شهرسازی عهده‌دار است مثل بیمارستان رازی قائم‎شهر، ماهفروجک ساری و بیمارستانی در بهشهر که متاسفانه خیلی از برنامه عقب هستیم و یا پروژه‌هایی که توسط خود وزارت بهداشت ساخته می‌شود.

جان‌بابایی با اشاره به عقب‌ماندگی در پروژه‌های تحویل داده شده به وزارت مسکن و شهرسازی در استان مازندران، خاطرنشان کرد: درحالی که قرار بود بیمارستان رازی قائم‎شهر سال ۹۳ تحویل داده شود ولی اکنون تنها ۴۵ درصد آن پیشرفت کرده و از برنامه اجرایی خیلی عقب‌ماندگی دارد.

وی یاد آور شد: از پول یک درصد ارزش و افزوده سهم خوبی به وزارت بهداشت نرسیده است تا پروژه‌های کلینیک ویژه به اتمام برسد و از اجرای این پروژه‎ها نیز عقب‌ماندگی داریم که امیدواریم دولت در سال ۹۷ بودجه خوبی برای این بخش قرار دهد.

معاون درمان وزارت بهداشت و درمان درمورد ساختمان نیمه‌کاره بیمارستان رازی، بیان کرد: سازمان برنامه و بودجه منابع مالی را به سازمان مسکن و شهرسازی داده است و ما اکنون به دلیل نیاز استان و شهرستان تنها می‌توانیم از این سازمان خواهش کنیم تا هرچه زودتر این پروژه به پایان برساند تا نیاز مردم منطقه حل شود.

همچنین ببینید

نساجی در حد و اندازه خود مقابل ملوان ظاهر نشد/کلیپ و تصاویر

قائم خبر – میلاد اکبری: ملوان بندرانزلی زیر بارش باران در ورزشگاه تختی موفق شد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 3 =