آموزش وردپرس
farmandar

۳ نفر در حوزه انتخابیه قائمشهر رد صلاحیت شدند

قائم خبر:رئیس ستاد انتخابات قائمشهر گفت: داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در قائمشهر که پس از بررسی های هیات های اجرایی ۳ نفر از نامزدهای حوزه انتخابیه قائمشهر،جویبار،سیمرغ،سوادکوه و سوادکوه شمالی صلاحیت آنها احراز نشد و ۳ نفرهم از این جمع اعلام انصراف نمودند که از امروز سه شنبه ۱۵ دی ماه به صورت محرمانه در جریان این موضوع قرار می گیرند.

مهدی محمدی فرماندار قائمشهر در گفتگو با ایلنا با بیان اینکه کار بررسی صلاحیت داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از نهم دی ماه امسال بر اساس قانون اساسی و منویات رهبر معظم انقلاب در شهرستان قائمشهر آغاز شد گفت: از امروز بر اساس ماده ۴۲ ، عدم احراز صلاحیت ها به خود داوطلبان بصورت محرمانه ابلاغ می شود و آنها تا چهار روز برای شکایت به نتیجه اعلام شده به هیات نظارت فرصت دارند.

وی تصریح کرد: بررسی صلاحیت ها و احراز نشدن برخی از آنها بر اساس مستندات موجود صورت گرفته است.

رئیس ستاد انتخابات قائمشهر گفت: هیات های اجرایی قائم شهر بر اساس برنامه زمان بندی مشخص و به خوبی همه روندها را تا کنون انجام داده اند.

وی با قدردانی از همه دست اندرکاران بررسی صلاحیت ها تاکید کرد: نتایج بررسی صلاحیت ها به هیات نظارت استان اعلام می شود و از همه مسئولین وروسا و کارکنان دولت در این حوزه انتخابیه خواست تا از هرگونه فعالیت تبلیغاتی پرهیزنمایند .

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *