آموزش وردپرس
ghadami

۴ورزشکار قائمشهری به مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو اعزام می شوند

قائم خبر:

فرشید قدیمی  با اشاره به ۱۶ مدال جهانی، ۱۵ مدال آسیایی بخش درمان و سلامت در سال جاری گفت: قائمشهر از لحاظ ورزشی به عنوان یک شهر ویژه از پتانسیل بسیار بالایی در سطح کشور برخوردار است.

وی افزود: شهرستان قائمشهر با ۱۵ هزار ورزشکار سازمان یافته دارای ۱۷ سالن ورزشی شهری و روستایی و ۱۴۰ باشگاه ورزشی خصوصی است که با داشتن مجوز در حال خدمات رسانی به ورزشکاران هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر به پروژه های نیمه تمام به خصوص لموک که یک پروژه ملی است، اشاره کرد و گفت: پروژه سالن ورزشی لموک پیمانکارش شرکت توسعه تجهیز می باشد که ۲۰ سال نیمه تمام رها شده است؛ امیدواریم هرچه سریعتر شاهد انشعابات و تجهیزات این سالن باشیم.

قدیمی با تاکید براینکه یک میلیارد ریال برای ترمیم پیست دومیدانی ورزشگاه شهید وطنی هزینه شده، تصریح کرد: این پروژه به سرعت در حال پیگیری است تا ورزشکاران وقهرمانان از یک سالن استاندارد استفاده کنند.

وی تجلیل از نخبگان ورزشی شامل ورزشکاران قهرمان و مدال آوران را از امور مهم در سال ۹۴-۹۳ دانست و گفت: باید به طور ویزه مراسم استقبال صورت بگیرد چراکه این اقدام موجب بالا رفتن روحیه در قهرمانان می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر همچنین پروژه نیمه تمام خانه وزنه برداری بهداد سلیمی را از پروژه های مهم و ملی دانست و گفت: پروژه خانه وزنه برداری که یک پروژه ملی می باشد متاسفانه از محل استانی قبول نکردن این بودجه تخصیص پیدا کند بنابراین با رایزنی با مدیر کل ورزش و جوانان درصدد هستیم تا اعتبارات تخصیص پیدا کند.

قدیمی در ادامه به اعزام ورزشکاران مازندرانی به المپیک و پاراالمپیک ۲۰۱۶ ریو اشاره کرد و گفت: از شهرستان قائمشهر ۴ ورزشکار به مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو اعزام می شوند.

وی در پایان به مهمترین و حساس ترین بازی نساجی مازندران مقابل تیم پیکان در ۱۲ بهمن اشاره کرد و گفت: امیدواریم با هماهنگی میان نیروی انتظامی و هیات فوتبال شاهد یک بازی دوستانه به دور از حواشی باشیم.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *