آموزش وردپرس
ghadami

۴ورزشکار قائمشهری به مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو اعزام می شوند

قائم خبر:

فرشید قدیمی  با اشاره به ۱۶ مدال جهانی، ۱۵ مدال آسیایی بخش درمان و سلامت در سال جاری گفت: قائمشهر از لحاظ ورزشی به عنوان یک شهر ویژه از پتانسیل بسیار بالایی در سطح کشور برخوردار است.

وی افزود: شهرستان قائمشهر با ۱۵ هزار ورزشکار سازمان یافته دارای ۱۷ سالن ورزشی شهری و روستایی و ۱۴۰ باشگاه ورزشی خصوصی است که با داشتن مجوز در حال خدمات رسانی به ورزشکاران هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر به پروژه های نیمه تمام به خصوص لموک که یک پروژه ملی است، اشاره کرد و گفت: پروژه سالن ورزشی لموک پیمانکارش شرکت توسعه تجهیز می باشد که ۲۰ سال نیمه تمام رها شده است؛ امیدواریم هرچه سریعتر شاهد انشعابات و تجهیزات این سالن باشیم.

قدیمی با تاکید براینکه یک میلیارد ریال برای ترمیم پیست دومیدانی ورزشگاه شهید وطنی هزینه شده، تصریح کرد: این پروژه به سرعت در حال پیگیری است تا ورزشکاران وقهرمانان از یک سالن استاندارد استفاده کنند.

وی تجلیل از نخبگان ورزشی شامل ورزشکاران قهرمان و مدال آوران را از امور مهم در سال ۹۴-۹۳ دانست و گفت: باید به طور ویزه مراسم استقبال صورت بگیرد چراکه این اقدام موجب بالا رفتن روحیه در قهرمانان می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر همچنین پروژه نیمه تمام خانه وزنه برداری بهداد سلیمی را از پروژه های مهم و ملی دانست و گفت: پروژه خانه وزنه برداری که یک پروژه ملی می باشد متاسفانه از محل استانی قبول نکردن این بودجه تخصیص پیدا کند بنابراین با رایزنی با مدیر کل ورزش و جوانان درصدد هستیم تا اعتبارات تخصیص پیدا کند.

قدیمی در ادامه به اعزام ورزشکاران مازندرانی به المپیک و پاراالمپیک ۲۰۱۶ ریو اشاره کرد و گفت: از شهرستان قائمشهر ۴ ورزشکار به مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو اعزام می شوند.

وی در پایان به مهمترین و حساس ترین بازی نساجی مازندران مقابل تیم پیکان در ۱۲ بهمن اشاره کرد و گفت: امیدواریم با هماهنگی میان نیروی انتظامی و هیات فوتبال شاهد یک بازی دوستانه به دور از حواشی باشیم.

همچنین ببینید

setad

آگهی اسامی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر قائم شهر

به گزارش قائم خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم شهر، اسامی نامزدهای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *