آخرین خبرها
۶ قائمشهری به اردوی تیم ملی ژیمناستیک دعوت شدند

۶ قائمشهری به اردوی تیم ملی ژیمناستیک دعوت شدند

سرپرست هیئت ژیمناستیک قائمشهر گفت: ۶ ورزشکار قائمشهری به اردوی آماده‌سازی تیم‌های ملی بزرگسالان و نوجوانان دعوت شدند.

علی قاسمی ، در مورد آخرین وضعیت ژیمناستیک قائمشهر گفت: وضعیت ژیمناستیک شهرستان قائمشهر یک روند رو به رشد را طی می‌کند و با توجه به علاقمندان زیادی که این رشته پر هیجان در قائمشهر دارد در آینده نزدیک المپیک‌های زیادی را این ورزش معرفی خواهد نمود.

قاسمی در مورد ۶ ملی‌پوش دعوت شده به تیم ملی ژیمانستیک عنوان کرد: هادی خناری‌نژاد، رضا فرنیا، نیما عزیزی، این سه ژیمناستیک کار در بزرگسالان و سامان صادقی، ابوالفضل دلاور و سیدرضا میرمحمدی سه ژیمناستیک‌کار نوجوان هستند که به اردوی نوجوانان دعوت شدند.

 وی در ادامه افزود: اردوی یک هفته‌ای که با حضور ۴۰ نفر از شاخصان آینده‌ساز ژیمناستیک و زیر نظر گنادی کوتلنیکوف مربی اوکراینی برگزار شد، سه نوجوان قائمشهری توانستند نظر این مربی خارجی را جلب کنند.

 قاسمی در پایان حمایت بیشتر را از مسئولان خواستار شد و گفت: این رشته ورزشی بعد از دوومیدانی، ورزش پایه محسوب می‌شود و امید است که مسئولان با توجه بیشتر به این رشته ورزشی مهیج، شرایط بهتری را برای ورزشکاران این رشته ورزشی فراهم سازند.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هفت + = 11

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>