آخرین خبرها
خیابان کفشگرکلا ۳۰ سال در حسرت پیاده رو

خیابان کفشگرکلا ۳۰ سال در حسرت پیاده رو

خیابان کفشگرکلا قائمشهر یکی از خیابانهای قدیمی، پرجمیعت و مهم از نظر تردد می باشد.ساکنین این خیابان از داشتن یک پیاده رو برای رفت و آمد محروم می باشند.

خیابان کفشگرکلا قائمشهر یکی از خیابانهای قدیمی، پرجمعیت و مهم از نظر تردد و متصل کننده خیابانهای صالحی مازندرانی(تهران) به خیابان بابل و همچنین اتصال کننده شمال به جنوب رینگ تازه تاسیس می باشد. خیابان کفشگرکلا بیش از ۳ کیلومتر طول دارد.ابتدای این خیابان بازار روز و انتهای آن کمربندی غربی می باشد.این خیابان دارای چند هزار جمعیت و دهها مدرسه، مسجد و … بیش از چند دهه است که از داشتن پیاده رو (ابتدایی ترین حق یک عابر) محروم می باشد. در بعضی از قسمتها جوی آب وجود ندارد و با یک بارندگی، دریاچه زیبایی پدید می آید و در قسمتی هم اصلاً پیاده رو وجود ندارد و جان ساکنین این منطقه در خطر تصادف با وسایل نقلیه است و آن قسمتی هم که پیادرو دارد موزاییک ندارد و می توان از چاله چوله آن برای مسابقات موتور سواری استفاد کرد و بالاخر آن قسمتی هم که یک مقدار مرتب است از آسفالت خیابانی بجای موزاییک استفاده شده است. در انتها به چند عکسی که کاملا این وضعیت را توصیف می کند نگاه می کنیم. امیدواریم که مسئولین بعداز ۳۰ سال نیم نگاهی هم به خیابان کفشگرکلا که با مرکز شهر کمتر از ۸۰۰ متر فاصله دارد داشته باشند.امیدواریم مشکلات مردم این منطقه از شهر عزیزمان به زودی حل گردد.

kafshgarkolah-1

kafshgarkolah-2

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


نُه − 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>