آخرین خبرها
۷۵ میلیارد ریال برای تملک زمین‌های آزاد راه قائمشهر ـ ساری هزینه شد

۷۵ میلیارد ریال برای تملک زمین‌های آزاد راه قائمشهر ـ ساری هزینه شد

 قائم خبر:۷۵ میلیارد ریال اعتبار به منظور تملک و آزادسازی اراضی آزادراه قائمشهر ـ ساری از ابتدای امسال تاکنون صرف شده است .

سیف‌الله جلالی، رئیس اداره حقوقی، ارزیابی و تعیین خسارت و واگذاری راه و شهرسازی مازندران ضمن اعلام این خبر افزود: این مبلغ به منظور تملک اراضی روستاهای متانکلا، شهرودکلا، دنجکلا، واسکس و کوتنا به طول ۵/۴ کیلومتر از ابتدای امسال تا کنون هزینه شده است.

وی بیان کرد: قبل از ارتقای بزرگراه قائمشهر، ساری به آزادراه نیز این اداره کل ۴ کیلومتر از اراضی روستاهای قادیکلای بزرگ، آهنگرکلا و کوتنا را خریداری کرده که در مجموع بیش از ۵/۸ کیلومتر از زمین‌های این آزادراه خریداری شده است.

جلالی اعلام کرد: تمامی عملیات اجرایی در خصوص مطالعات آزادراه مذکور توسط شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور بوده و عملیات آزادسازی اراضی برعهده این اداره‌کل است .

آزادراه ۴۴ کیلومتر قائمشهر ـ ساری از روستاهای متانکلا در محور قائمشهر ـ سوادکوه آغاز و در شهرستان میاندرود به محور ساری ـ نکا می‌پیوندد

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شش + = 15

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>